DOŁĄCZdo nas i zacznij

zdobywać kompetencje

Na pewno jesteś wyjątkowy, masz talent i ambicje. Zacznij z nami budować swoje kompetencje.

W Phinance wiemy o tym, że młodzi ludzie mają ogromne ambicje, ale oczekują wsparcia ze strony pracodawcy. Wiemy też o tym, że nikt nie jest „trybikiem w maszynie” - każdy człowiek jest wyjątkowy, ma swoje talenty, ale potrzebuje czasu i przestrzeni żeby to pokazać.

Stawiamy na systematyczne budowanie Twoich kompetencji. Wszystkie procesy w Phinance są stworzone w taki sposób, żebyśmy razem odnosili sukcesy - niezależnie od tego czy pracujesz z nami tylko miesiąc czy może już 10 lat.


DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

CO OTRZYMUJESZ OD PHINANCE

  1. Wyspecjalizowany kurs przygotowujący do wykonywanego nowego zawodu.
  2. Profesjonalne kursy szkoleniowe zakończone certyfikatami.
  3. Szkolenia praktyczne prowadzone w oddziałach przez trenerów i najlepszych praktyków.
  4. Opieka Kierownika w każdym momencie wdrożenia.
  5. Preferencyjny system wynagrodzeń dla nowych pracowników.
  6. Transparentne i pewne zasady wynagradzania.
  7. Gwarancja możliwości rozwoju zawodowego wg różnych ścieżek kariery.
  8. Elastyczny czas pracy pozwalający łączyć pracę z nauką, pasją lub innymi aktywnościami.
  9. Fantastyczni współpracownicy oraz pozytywna atmosfera pracy.

 


CHCESZ OSIĄGAĆ CELE

Jednym z najważniejszych narzędzi dla Ciebie w Phinance będzie „Ścieżka kariery”. Występuje ona w czterech wariantach i to Ty wybierasz w ramach, którego wariantu chcesz się rozwijać. Już od pierwszego dnia pracy będziesz wiedział jak Twoje sukcesy przełożą się na Twoją pozycję oraz z jakim wzrostem wynagrodzenia się wiążą. Ukoronowaniem Twoich osiągnięć będzie uczestnictwo w cyklicznym spotkaniu dla najlepszych, gdzie oficjalnie otrzymasz awans a jednocześnie jest to świetna okazja do celebrowania sukcesu w mniej formalny sposób ; )


DOBRE RELACJE TO PODSTAWA

Każdego dnia w życiu klientów Phinance pojawiają się nowe potrzeby związane z usługami finansowymi. Rozpoczynając dla nas pracę będziesz miał możliwość poznania setek nowych osób, które będą chciały skorzystać z jednej z naszych usług. Będziesz wspierany również przez nasz dział Call Center, który będzie Ci umawiał spotkania z już zainteresowanymi osobami. Ty jesteś najlepszą osobą, żeby doradzić im najlepsze rozwiązania!

MOŻESZ POMÓC INNYM

Świat finansów jest dla przeciętnego człowieka trudną i niezrozumiałą dziedziną. Rozpoczynając pracę w Phinance otrzymasz bogaty pakiet szkoleń, dzięki któremu będziesz swobodnie poruszał się w dziedzinie finansów i wielokrotnie wykorzystasz swoją wiedzę w relacjach z klientem. Nie raz będziesz mógł „odczarować” trudne finanse. Najważniejsze będzie jednak to, że dzięki Tobie wielu klientów poprawi swoją płynność finansową, zabezpieczy przyszłe potrzeby czy zrealizuje swoje marzenia.


NAJWAŻNIEJSZE SĄ WYNIKI

W Phinance też lubimy precyzyjnie planować, liczyć i sprawdzać osiągane wyniki. Naszym pracownikom dostarczamy zaawansowane systemy CRM dzięki którym, na każdym etapie można analizować realizację zadań. Dział Wsparcia Sprzedaży, który funkcjonuje w centrali jest ogromną pomocą w egzekwowaniu wielu procesów. Natomiast dokumentem, który precyzyjnie określa kolejne kroki w Twoim rozwoju zawodowym jest Ścieżka kariery - dzięki niej doskonale będziesz umiał określić swoją pozycję w przyszłości.

Sprawdź oferty pracy: www.youaretheboss.pl